Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Castelnuovo Val Cecina

Castelnuovo Val Cecina je půvabné malé středověké městečko, které se nachází se v nadmořské výšce 560 m v údolí Val di Cecina, na jihu provincie Pisa a navíc v nadmořské výšce 560 m.

Castelnuovo Val Cecina se stejně jako celé Toskánsko může pyšnit pohádkovou, mírně zvlněnou přírodou s rozsáhlými vinicemi a olivovými háji. Okolní krajina je rovněž bohatá na termální prameny.

Nabízí velké množství historických památek, dále osvěžení v průzračně čisté vodě Středozemního moře a možnost relaxace v zdejším přírodním parku Parco dell'Alta Maremma. Za hezkého počasí jsou odtud nádherné výhledy na Tyrhénské moře a na ostrov Elbu.

Castelnuovo Val Cecina má strategicky velmi výhodnou polohu pro výlety do okolních, rovněž velmi půvabných vesnic, jako je Micciano, Libbiano, Montegemoli, Serrazzano, Lustignano nebo San Dalmazio.

Hlavním centrem oblasti je nádherné historické město Volterra, které rovněž stojí alespoň za jednodenní návštěvu, stejně jako nedaleké San Gimignano, Siena nebo do hlavní město celého Toskánska - Florencie.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ VE FRANCII

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA