Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Grassina

Grassina se nachází na jižním předměstí Florencie, pouze 8 km od centra. Grassina se nachází v nádherné toskánské provincii Chianti, jakoby vytržené z pozadí renesančních obrazů. Grassina je díky své poloze ideální místo pro poznávání krás Toskánska, nejen světoznámé Florencie, ale i jiných pozoruhodností tohoto italského kraje.

Některé z ubytovacích rezidencí se nachází na prestižním místě v oblasti Chianti, pár kilometrů od Florencie, na samém vrcholku kopce dell‘Ugolino, přímo proti známému golfovému komplexu „Golf Club Ugolinoil Poggio“. Rezidenci tvoří 36 nádherně zařízených apartmánů v typickém toskánském stylu. Toto místo je ideálním místem pro strávení aktivní dovolené, neboť na své si zde přijdou milovníci aktivit sportovních, kulturních i historických.

Tipy na výlety
Florencie patří k nejkrásnějším městům Itálie (jméno Florencie znamená kvetoucí) s dochovaným historickým centrem a s mnoha renesančními památkami. Díky tomuto bohatství asi nepřekvapí, že je Florencie aktuálně druhým nejnavštěvovanějším městem Itálie.

Ve Florencii se můžete oddávat jejím krásám a ochutnávat při tom vynikající pravé italské speciality, nebo si v noci užívat zdejší bujaré atmosféry. Dnešní Florencie nejen pyšně ukazuje své bohaté kulturní dědictví, ale je současně i robustním komerčním a průmyslovým centrem celého Toskánska.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

TERMÁLNÍ OSTROV ISCHIA 2017

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8, 10, 12, 15-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 5.790 Kč.

 

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska

Pojeďte s CK TILIA na velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu s poutavým českým výkladem. Veškeré vstupné a výlety v ceně
Sleva 1000 Kč pro rezervace do 31. 10. 2017

ZÁJEZDY ONLINE 2017

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA