Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Grassina

Grassina se nachází na jižním předměstí Florencie, pouze 8 km od centra. Grassina se nachází v nádherné toskánské provincii Chianti, jakoby vytržené z pozadí renesančních obrazů. Grassina je díky své poloze ideální místo pro poznávání krás Toskánska, nejen světoznámé Florencie, ale i jiných pozoruhodností tohoto italského kraje.

Některé z ubytovacích rezidencí se nachází na prestižním místě v oblasti Chianti, pár kilometrů od Florencie, na samém vrcholku kopce dell‘Ugolino, přímo proti známému golfovému komplexu „Golf Club Ugolinoil Poggio“. Rezidenci tvoří 36 nádherně zařízených apartmánů v typickém toskánském stylu. Toto místo je ideálním místem pro strávení aktivní dovolené, neboť na své si zde přijdou milovníci aktivit sportovních, kulturních i historických.

Tipy na výlety
Florencie patří k nejkrásnějším městům Itálie (jméno Florencie znamená kvetoucí) s dochovaným historickým centrem a s mnoha renesančními památkami. Díky tomuto bohatství asi nepřekvapí, že je Florencie aktuálně druhým nejnavštěvovanějším městem Itálie.

Ve Florencii se můžete oddávat jejím krásám a ochutnávat při tom vynikající pravé italské speciality, nebo si v noci užívat zdejší bujaré atmosféry. Dnešní Florencie nejen pyšně ukazuje své bohaté kulturní dědictví, ale je současně i robustním komerčním a průmyslovým centrem celého Toskánska.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do SAE

Poznejte Spojené Arabské Emiráty - Dubaj, Abu Dhabí, Šardžá a užijte si pohyb v plážovém resortu. S polopenzí, českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA