Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Marina di Grossetto

Marina di Grosetto je malé, ale oblíbené letovisko situované na jihu Toskánska u pobřeží Tyrhénského moře.  V okolí se rozprostírá hustý piniový les a nedotčená příroda. Na své si zde tak přijdou milovníci relaxace na pláži, ale také lidé vyznávající aktivní turistiku.  Letovisko poskytuje turistům dostatečné a kvalitní zázemí a má také všechny předpoklady pro prožití klidné a hezké dovolené.

Hlavním lákadlem je dlouhá písečná pláž s pozvolným svažováním do moře. Vyhledávají ji především rodiny s malými dětmi, ale také méně zdatní plavci. Vyzkoušet zde můžete celou řadu nejrůznějších vodních sportů.  Za poplatek máte možnost si zapůjčit lehátka a slunečníky. V centru letoviska na vás čeká nespočet restaurací s chutnými italskými pokrmy. Na každém kroku narazíte na obchůdky a krámky se suvenýry. O večerní zábavu se pak postará několik barů, klubů a diskoték.

Sportovně založení jedinci mohou využívat moderní dráhu pro kolečkové brusle, nebo za poplatek tenisové kurty a minigolf. Díky propojení se sousedním letoviskem Principia se vytvořila pěkná promenáda vedoucí borovicovým parkem, která je vhodná pro cykloturistiku i jogging.

Přibližně 12 km odtud se rozkládá Grosetto, což je hlavní město této stejnojmenné provincie. Během 2. světové války bylo velmi silně poničeno, dochovaly se však hradby z 16. století. V tomto středověkém městě dnes žije kolem 68 tisíc obyvatel. Mezi nejvýznamnější památky patří dóm z roku 1294. Milovníci historie by si neměli nechat ujít muzeum d´Arte Sacra e d´Arte Maremma, kde jsou k vidění nálezy z předhistorického, etruského a římského období.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH LEVNĚ

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA