Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Gambassi

Ve výšce 330 metrů nad mořem se rozkládají malé termální lázně Gambassi. Zdejší léčivé prameny se doporučují při žaludečních a jaterních potížích. Relaxovat můžete také v termálním koupališti nebo se podrobit některé z nabízených léčebných procedur. Pro návštěvníky je připraveno dostatečné a kvalitní zázemí i služby. Můžete zde proto strávit příjemnou a ničím nerušenou dovolenou daleko od hluku velkých měst.

Gambassi najdeme v samotném středu Toskánska uprostřed kopcovité a nedotčené krajiny. Dnes v tomto klidném městečku žije kolem 4700 obyvatel. Jelikož je situováno na vyvýšenině, můžete se odtud kochat výhledem do okolí a na nedaleké San Gimignano s jeho typickými věžemi. San Gimignano je významné svými četnými středověkými památkami, díky kterým bylo zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. Jeho návštěvu byste si tedy rozhodně neměli nechat ujít. Nejdominantnější městskou památkou je soubor vysokých rodových věží, kvůli kterým bývá nazýváno také jako Manhattan středověku.

Díky jeho centrální poloze se z Gambassi můžete vydat ke všem zajímavých lokalitám v kraji. Za návštěvu stojí kupříkladu renesanční Florencie, gotická Siena nebo světoznámá Pisa.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ VE FRANCII

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA