Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Reggello

Klidné italské město Reggello se nachází v nejvýchodnější části Toskánska. Leží na svazích Pratomagno, obklopené bohatou lesní krajinou. Již od dob Etrusků vedla tímto městem cesta, která spojovala Florencii s Arezzem a samotné město Reggello bylo významným obchodním místem.

Oblast Reggello je proslulé výrobou olivového oleje a vynikajícího vína. Právě zdejší olivový olej je považován za jeden z nejlepších na světě. Reggello má ideální polohu pro prozkoumávání nádherných italských měst, jakými jsou například město Florencie či Arezzo. Samotné město Reggelo má krásné historické centrum a lesy, jež ho obklopují, ukrývají kouzelné opatství "Abbazia di Vallombrosa".

Co dělá vnitrozemí Toskánska tak přitažlivou oblastí nejen italských rekreantů? Jsou to města, muzea pod širým nebem, a působivé stavby jako např. dóm ve Florencii, věže v San Gimignano, Piazza del Campo v Sieně. Neméně působivé jsou trhy, na kterých Italové rádi nakupují.

Krajina Toskánska se vyznačuje mnoha kopci, vinicemi, cypřiši a piniemi. Toskánsko je ale mnohem víc. Příroda i umění tvoří harmonickou jednotu. Mezi velikostí regionu a jeho osídlením panuje přiměřený poměr, který nechává přírodě volný prostor. Kdo zde stráví prázdniny, nesmí opomenout ochutnat zdejší vína a kulinářské speciality.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ VE FRANCII

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA