Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Castagneto Carducci

Castagneto Carducci je velmi staré přímořské letovisko ležící na západním pobřeží Apeninského poloostrova poblíž toskánských přístavů Livorno a Piombino. Po moři je Castagneto Carducci vzdálené zhruba 15 km od ostrova proslaveného Napoleonem, Elby.

Vedle křišťálově čistého moře a jemných písečných pláží, chráněných borovicovými háji, zde skutečný ráj najdou i milovníci cyklistiky. Zdejší krajina je sice poněkud „zvlněná“, přesto doslova prošpikovaná velkým množství cyklostezek. Během výletů na kole se můžete kochat nádhernými panoramatickými scenériemi, kterými je Toskánsko proslulé. V zdejších kopcích můžete navíc narazit i na bažiny a močály

Atmosféra středověku tady na vás dýchá na každém kroku. Castagneto Carducci ukrývá doslova architektonické skvosty v podobě majestátného kostela se zvonicí a hradbami. Nechybí pochopitelně ani velmi úzké, tajemné a zároveň romantické uličky, směřující k historickému jádru města.

Castagneto Carducci je také velmi příhodným výchozím bodem pro výlety do okolí. Historickým bohatstvím se totiž mohou chlubit také okolní městečka jako Bolgheri, Populonia, Bibbona, Suvereto či Campiglia Marittima.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ VE FRANCII

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA