Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Castagneto Carducci

Castagneto Carducci je velmi staré přímořské letovisko ležící na západním pobřeží Apeninského poloostrova poblíž toskánských přístavů Livorno a Piombino. Po moři je Castagneto Carducci vzdálené zhruba 15 km od ostrova proslaveného Napoleonem, Elby.

Vedle křišťálově čistého moře a jemných písečných pláží, chráněných borovicovými háji, zde skutečný ráj najdou i milovníci cyklistiky. Zdejší krajina je sice poněkud „zvlněná“, přesto doslova prošpikovaná velkým množství cyklostezek. Během výletů na kole se můžete kochat nádhernými panoramatickými scenériemi, kterými je Toskánsko proslulé. V zdejších kopcích můžete navíc narazit i na bažiny a močály

Atmosféra středověku tady na vás dýchá na každém kroku. Castagneto Carducci ukrývá doslova architektonické skvosty v podobě majestátného kostela se zvonicí a hradbami. Nechybí pochopitelně ani velmi úzké, tajemné a zároveň romantické uličky, směřující k historickému jádru města.

Castagneto Carducci je také velmi příhodným výchozím bodem pro výlety do okolí. Historickým bohatstvím se totiž mohou chlubit také okolní městečka jako Bolgheri, Populonia, Bibbona, Suvereto či Campiglia Marittima.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do SAE

Poznejte Spojené Arabské Emiráty - Dubaj, Abu Dhabí, Šardžá a užijte si pohyb v plážovém resortu. S polopenzí, českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA