Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Giustino Valdarno

Giustino Valdarno je malé město nacházející se v horní části kouzelného údolí Arno, které leží na jižním svahu 1400 m vysokého Pratomagna. Toto toskánské městečko je ideálním místem pro podnikání pěších túr nebo výletů na kole po značených trasách.

Údolím Arno vede cesta „Sette Ponti“, která v mnoha místech vytváří stejně klikatou trasu staré římské cesty, kdysi známé jako „ Cassia Vetus“ a podél které lze najít důležité historické odkazy z období Římské říše. Ve zdejším kraji bohatém na historii a známém pro svou rozmanitost zaručeně strávíte dovolenou plnou nevšedních zážitků.

Jedinečné a malebné údolí Arno začíná v bodě, kde sousedí Arezzo, a kde řeka Arno mění směr a vede na sever. Bylo vytvořeno v prehistorických dobách přírodním tokem. Údolí tvoří mírné svahy, je zde k vidění pestrost barev. Po údolí jsou rozmístěny vesnice se zvonicemi, staré městské věže, farní kostely a hrady, a několik vesnic s etrusky znějícími názvy jako Loro Ciuffenna, Gropina a Cenina.

Tipy na výlety
Za návštěvu určitě stojí známá toskánská města jako je Arezzo, vzdálené jen 20 minut cesty od Giustino Valdarna. Dále se za necelou hodinu dopravíte do překrásného italského náhorního města Siena, či do kolébky renesance - Florencie.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ VE FRANCII

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA