Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Monteroni d'Arbia

Městečko Monteroni d´Arbia se rozkládá v samém srdci Toskánska ve výšce 160 metrů nad mořem. Žije zde kolem 7 tisíc obyvatel, jejichž zdrojem obživy je převážně zemědělství, práce v turistickém ruchu a také chov dobytka. Městečko poskytuje turistům dostatečné zázemí a služby pro strávení ničím nerušení a pohodové dovolené.

Centrum Monteroni d´Arbia je tvořeno zachovalými starodávnými domky, které jsou doslova namačkány vedle sebe. Dokonale tak kontrastují s prostorem a rozlehlostí Toskánska. V okolí města se rozprostírá typická toskánská kopcovitá krajina, která je poseta olivovníky a táhnou se tudy lány vinic. Taky zde se vyrábí nejrůznější odrůdová vína dosahující té nejlepší kvality.

Monteroni d´Arbia je ideálním výchozím místem pro poznávání dalších zajímavých míst této oblasti. Navštívit můžete 15 km vzdálené náhorní město Siena, které vás zaujme jak svými památkami, tak i příjemnou atmosférou. Její zvláštností jsou především historické stavby v gotickém slohu, což není v tomto kraji zrovna obvyklé a většinou všude vládne renesance.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

TERMÁLNÍ OSTROV ISCHIA 2017

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8, 10, 12, 15-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 5.790 Kč.

 

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska

Pojeďte s CK TILIA na velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu s poutavým českým výkladem. Veškeré vstupné a výlety v ceně
Sleva 1000 Kč pro rezervace do 31. 10. 2017

ZÁJEZDY ONLINE 2017

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA