Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Zeri

Malá původně středověká vesnice Zeri je situovaná v nádherné toskánské krajině na západě Itálie. Nachází se nedaleko obce Lunigiana ve stejnojmenném regionu, asi 19 km od Pontremoli. Vesnička má ideální polohu, není odtud daleko k moři ani na hory. Jestliže máte k dispozici auto, vydejte se koupat do průzračně čistých vod Ligurského nebo Tyrhénského moře. Zdejší pobřeží je lemováno nádhernými plážemi a vyzkoušet můžete i celou řadu vodních sportů.

Ze Zeri však máte možnost podnikat četné výlety do okolní kopcovité krajiny. Kromě pohodové letní dovolené se zde dá prožít i skvělá zimní dovolená v překrásném horském prostředí Apenin. Nedaleko se totiž nachází známá lyžařská oblast Zum Zeri s nejvyšším vrcholem tyčícím se do výšky 1390 metrů nad mořem.  Lyžařské středisko je velmi moderní a obsluhuje ho několik vleků a lanovek. Pro lyžaře jsou zde připraveny sjezdové tratě nejrůznějších obtížností.

Místní obyvatelé se živí převážně prací v turistickém ruchu, chovem dobytka a zemědělstvím. Snaží se stále udržovat původní zvyky a tradice náležící k této oblasti. V Zeri tak najdete nejen přírodní, ale také velké kulturní bohatství. Okolní krajina je plná tajemných, pustých, ale především překrásných míst, které stojí za to prozkoumat. Milovníci pěší turistiky se mohou toulat po horách a zelených loukách, kde se jistě setkají s pasoucími se ovcemi či koňmi.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH LEVNĚ

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA