Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Chiusdino

Středověká vesnice Chiusdino se nachází v centru překrásného regionu Toskánska. Od moře je vzdálena 50 km, je posazena v zeleni Val di Merse a její vyvýšená poloha skýtá krásné panoramatické výhledy. Chiusdino nabízí možnost výletů, například do překrásného města Sieny či jiných zajímavých měst tohoto italského kraje.

Zkuste objevit toskánský venkov na koňském hřbetě, na kole nebo pěšky. Proniknete do krás zdejší krajiny. Vyzkoušejte chladný horský vzduch a teplé jižní slunce na vlastní kůži. Prozkoumejte malebnou krajinu se starobylými šlechtickými sídly a původními statky. Putujte mezi starodávnými kláštery, skrz středověké vesničky, v lesích a podél kvetoucích polí. Nedaleko šumí řeka a za dalším kopcem můžete spatřit moře.

Tip na výlet
Siena leží v srdci Toskánska na centrální toskánské plošině mezi údolím řeky Arbie a řeky Elsy. Siena vyniká nádherným historickým centrem s velmi cennými architektonickými památkami. Přestože se Siena rozrostla téměř až do velikosti menšího velkoměsta, zachovává si útulný kolorit cihlového gotického náhorního městečka. Siena je jedním z nejlépe dochovaných středověkých měst v Itálii.

Okružní projížďky na koních
Nejste si jistí, zda je to opravdu takový pocit štěstí sedět na koňském hřbetě? Proč to tedy nezkusit? Zkušení jezdci vám pomohou rychle si osvojit základy již během 10 hodin v sedle. Jakmile se cítíte, že byste to zvládli a jste si jistí, pak jste připraveni podniknout svou první vyjížďku.

Jeden z mnoha výletů vás povede od divoké Maremma Toskánsko, skrz typickou zemědělskou oblast Sienské kopcovité krajiny, která je typická pro Toskánsko. Zatímco putujete skrz vesničku Chiusdino, můžete se kochat malebným výhledem na údolí Merse.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

TERMÁLNÍ OSTROV ISCHIA 2017

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8, 10, 12, 15-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 5.790 Kč.

 

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska

Pojeďte s CK TILIA na velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu s poutavým českým výkladem. Veškeré vstupné a výlety v ceně
Sleva 1000 Kč pro rezervace do 31. 10. 2017

ZÁJEZDY ONLINE 2017

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA