Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Fosdinovo

V severní části Toskánska se rozkládá okresní město Fosdinovo, jež náleží do provincie a kraje Massa-Carrara. Je situováno v hornaté krajině, v nadmořské výšce 500 metrů a v dnešní době má kolem 6 tisíc obyvatel. Díky své poloze nabízí město nádherné výhledy na okolní zvlněnou krajinu. Právě zde na vás dýchne atmosféra pravého Toskánska.

Odtud je stejně daleko k pobřeží Tyrhénského moře a k pohoří s horou Lunigiane. Na své si zde proto přijdou vyznavači lenošení a relaxace na pláži, ale také milovníci aktivní dovolené na horách. Fosdinovo je ideální lokalitou pro podnikání četných pěších výletů do přírody. V minulosti bylo Fosdinovo po mnoho staletí pod správou šlechtické rodiny Malspina. V obci se dochoval hrad ze 13. století a také vila.

Jestliže vás pobyt na jednom místě omrzí, můžete se vydat například do města la Spezia vzdáleného 25 km nebo do Massy. Přibližně 24 km odtud se rovněž nachází termální koupaliště, kde můžete relaxovat v bazénu nebo podstoupit některou z léčivých kůr.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ VE FRANCII

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA