Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Vaglia

Na severu italského regionu Toskánsko se rozkládá krásná historická vesnice Vaglia. Je situována v překrásném údolí Carza na úpatí hory, asi 16 km od Florencie. Kolem se rozprostírají husté lesy a nedotčená příroda. Z vesničky, která leží v nadmořské výšce 468 metrů, se tak naskýtají úžasné výhledy na okolní kopce. Trvale zde žije kolem 4800 obyvatel, kteří se živí především zemědělstvím, chovem dobytka a cestovním ruchem. Pokud chcete prožít klidnou dovolenou v jedinečné toskánské přírodě, daleko od ruchu velkých měst a turistických letovisek, bude pro vás Vaglia tím pravým.

Na své si zde přijdou také milovníci historie, okolí Vaglie je totiž doslova poseto množstvím zajímavých klášterů, jejichž návštěvu byste neměli vynechat. Pravidelně se během jara a léta v městečku konají četné festivaly, které ve vás budou nezapomenutelným zážitkem. Jestliže máte k dispozici auto, udělejte si výlet do nedaleké Florencie, která je známá jako kolébka italské renesance. Pokud ji jednou navštívíte, budete se sem chtít určitě znovu vrátit.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ VE FRANCII

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA