Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

San Baronto

V samém srdci Toskánka se v oblasti Chianti rozkládá malá vesnice San Baronto. Vesnička, stejně tak jako celý kraj Chianti, je proslulá výrobou kvalitního a chutného italského vína. Kromě rozsáhlých vinic se v okolí rozprostírá nádherná nedotčená krajina a kopce porostlé bujnou vegetací.

V San Barontu naleznete potřebný klid a odpočinek daleko od městského dopravního ruchu a smogu. V této jedinečné lokalitě si můžete vychutnávat pohodovou a ničím nerušenou relaxační dovolenou. Nevynechejte procházky po čerstvém vzduchu a vydejte se na pěší výlet po okolí. Celá tato oblast se pyšní bohatou historií, proto je zde stále co objevovat.

Nejvýznamnější památkou San Baronta je nádherný chrám, který v minulosti sloužil jako ženský klášter. San Baronto se proslavilo jako město kulinářských specialit, narodilo se zde dokonce několik světově známých kuchařů. Nedaleko San Baronta se nachází město Vinci, které je rodištěm všestranného umělce, vynálezce, malíře, sochaře a génia Leonarda da Vinciho. Ten se zde narodil v roce 1452 jako nemanželský syn notáře a venkovanky. Žil ve Vinci až do roku 1466, kdy se s otcem odstěhoval do Florencie.

San Baronto je skvělým místem, odkud se můžete vypravit za poznáním dalších zajímavých koutů Toskánska. Navštívit můžete například takové perly Itálie jako je Florencie, Pisa, Lucca, Siena či lázně Montecatini Terme. Celá tato oblast vybízí ke strávení příjemné a nezapomenutelné dovolené.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ VE FRANCII

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA