Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Suvereto

V italském Toskánsku se v provincii Livorno nachází malá středověká vesnička Suvereto. Je obklopena rozlehlými vinicemi a olivovými háji, tento kraj je totiž vyhlášenou vinařskou oblastí Itálie. Kole Suvereta se rozprostírá významná archeologická lokalita Val di Cornia. Pokud přijedete do Suvereta, můžete si být jisti, že zde strávíte příjemnou, pohodovou a ničím nerušenou dovolenou daleko od velkých měst. 

Jestliže zatoužíte po koupání ve vlnách moře, stačí se vydat na 15 km vzdálené pobřeží Costa Etrusca, neboli Etruská riviéra. Najdete zde převážně oblázkové a skalnaté pláže, které nejsou zrovna ideální pro rodiny s malými dětmi a nezkušené plavce. Koupání je umožněno v průzračně čisté vodě Tyrhénského moře a vyzkoušet můžete některý z vodních sportů. Jelikož se Etruská riviéra zatím zdárně vyhýbá masovému turistickému ruchu, nenajdete zde ani během hlavní sezóny přeplněné pláže. Můžete zde tak strávit dovolenou plnou klidu a relaxace.

Přibližně 7 km od Suvereta se nachází termální lázně, kde se můžete koupat v horkých termálních pramenech a vychutnávat si zdejší atmosféru. V blízkém okolí Suvereta můžete navštívit například středověkou obec Val di Cornia, San Vincenzo, Campiglia, Castagneto nebo také významná historická města jako je Florencie, Pisa, Sienam, Lucca či Volterra.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ VE FRANCII

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA