Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Pietrasanta

Pietrasanta leží v pěkné kopcovité krajině jihovýchodně od Carrary, mezi městy Massa a Viareggio, na severozápadě regionu Toskánska. Přímořská část města, která je vzdálena 4 km se nazývá Marina di Pietrasanta a má bohatou turistickou tradici, která sahá až na počátek 20. století.

Dnes je toto letovisko moderním turistickým střediskem, které může hostům poskytnout jak velmi dobrá ubytovací zařízení, tak mnoho obchodních, zábavních a sportovních služeb. Letovisko je charakteristické písečnou pláží a příhodnou polohou mezi mořem, blízkými horami a piniovými lesy.

Pietrasanta je známá zpracováním mramoru a dalšími řemeslnými dovednostmi a uměleckými aktivitami. Tato významná a historická obec se nachází na úpatí hory asi 6 km od moře. Svou polohou je ideálním výchozím bodem pro návštěvu blízkých měst. Např. je vzdálená asi 32 km severo-západně od Lucca a pouhých10 km severně od Viareggio.

Tipy na výlety
Valdicastello (10 km), Seravezza (12 km), Carrara (27 km), Lucca (31 km), Pisa (35 km), Firenze (100 km), Siena (160 km).

Návštěva Toskánska je samozřejmě možná v průběhu celého roku, ale nejhezčí bývá na jaře. Kraj můžete procestovat četnými, ale vždy zpožděnými vlaky, autem nebo na kole, bydlet můžete luxusně v kamenných statcích nebo spartánsky v kempech, ale vždy vás budou doprovázet jeho přírodní krásy. Toskánsko vám bude připomínat na každém kroku, kde se zrodilo jedno z největších evropských kulturních bohatství.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

VÁNOCE A SILVESTR V ALPÁCH

Zažíjte Vánoce nebo Silvestr na horách. Francie, Savojské Alpy - 8-denní SKIPASS, ubytování v rezidenci u sjezdovky, doprava - vše od 7 700 Kč za osobu. 

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA