Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Marradi

Na rozhraní italských krajů Toskánsko a Emilia Romagna se nad údolím Lamone rozkládá obec Marradi. Je situována v nadmořské výšce 330 metrů, na úpatí pohoří Apeniny. V této poklidné horské vesničce žije asi 3600 obyvatel, jejichž zdrojem obživy se stalo zemědělství, chov dobytka a částečně také turistický ruch.

Krajina kolem Marradi se vyznačuje panenskou a nedotčenou přírodou, čistými říčkami a rozlehlými stálezelenými lesy. Pokud se vydáte na pěší výlet do okolí, pořádně se nadýchejte krásně čistého vzduchu. Městečko leží na severovýchodě provincie Florencie a nabízí vše, co si jen pro strávení příjemné a pohodové dovolené můžete přát. Najdete zde velké přírodní, ale rovněž kulturní a historické bohatství.

Nedaleko Marradi se tyčí významný gotický klášter S. Reparata, pocházející z přelomu 10. a 11. století. Za ním a dalšími jedinečnými památkami oblasti se můžete vydat pěšky, na kole, nebo na hřbetu koně. Pokud si pronajmete auto, můžete navštívit i 62 km vzdálenou Florenci, která je považována za kolébku italské renesance. Je to také město, kde se zrodily významná umělecká díla, jako například Michelangelova socha Davida či Botticelliho obraz Zrození Venuše.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ VE FRANCII

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA