Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Punta Ala

Punta Ala se nachází na malém výběžku naproti ostrovu Elba. Toto luxusní letovisko a přístav soukromých jachet se svými bílými písčitými plážemi s nedalekými skalnatými výběžky ohraničenými bohatou zelení je mezi italskými turisty velmi žádáno.

Mys Punta Ala, na kterém leží moderní, ale klidné letovisko Punta Ala, je obklopen nádherným prostředím. Právem je nazýván jako nejkrásnější místo celého jižního Toskánska. Toskánsko je italský region, známý především pro svou bohatou historii, ale také pro svou rozmanitost a pohádkově krásnou přírodu. Té si právě na mysu Punta Ala můžete dosytosti užívat.

Luxusní letovisko je vystavěno na svahu výběžku a je pokryto bohatou středomořskou vegetací. Jedná se o nádhernou přírodní lokalitu s úžasnými přírodními scenériemi – skalami padajícími prudce do moře i s písečnými plážemi a piniovými hájemi sahajícími až těsně k moři.

V italském letovisku Punta Ala nechybí příjemné restaurace, kde můžete ochutnat některou z vynikajících italských specialit, dále jsou zde bary a diskotéka. Překrásné přírodní prostředí spolu s vysokým komfortem ubytování se přirozeně odráží v cenách, které jsou v této lokalitě poměrně vysoké. Průzračné moře u Punta Ala a nedaleká skaliska vytvářejí však skvělé místo, pro které je právě Punta Ala vyhledávaným místem pro odpočinek v čistém a klidném prostředí.

Tipy na výlety
Luxusní letovisko a přístav soukromých jachet Punta Ala se nachází 10 km severně od Castiglione. Castiglione je pěkné přímořské městečko se zajímavým historickým centrem. Pyšní se překrásnými přírodními scenériemi s divokým pobřežím a borovicovými lesy sahajícími až k moři. Doporučujeme koupání u přírodních pláží podél cesty před příjezdem do Punta Ala.

Populární a živé městečko Follonica leží v širokém zálivu naproti ostrova Elba - z jedné strany leží přístav Piombino, ze kterého odplouvají lodě na Elbu, z druhé strany leží luxusní letovisko Punta Ala s nádhernými plážemi a borovicovými háji. Pláže Follonicy jsou písečné a okolní borovicové háje dosahují místy téměř až k moři.

Město Grosseto vzniklo ve středověku z malé pevnosti, která měla střežit silnici Via Aurelia - z Pisy do Říma. Za pozornost stojí dóm z r. 1294 a také muzeum d´Arte Sacra e d´Arte Maremma s nálezy z předhistorického období, především etruského a římského.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH LEVNĚ

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA