Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Marina Pietrasanta

Rušné letovisko Marina Pietrasanta se nachází na severozápadě kouzelného regionu Toskánska. Zdejší písečné pláže s jemným pískem jsou omývány průzračnými vodami Ligurského moře. Letovisko je zajímavé především zdejší velkorysou přímořskou promenádou ve stavebním stylu rezidencí a hotelů s pěknou květinovou úpravou. Marina di Pietrasanta má i malé historické centrum s malebným náměstím a pěší zónou.

Marina di Pietrasanta je jedno z nejvyhledávanějších toskánských letovisek díky svým prostorným a čistým plážím a piniovým hájům. Marina di Pietrasanta má přibližně sto zařízených, plně vybavených pláží, které jsou použitelné za poplatek. Residenční část letoviska, kterou tvoří převážně elegantní vily a hotely je velmi pěkně zasazena mezi parky, zahrady a piniové lesy.

Vily jsou umístěny ve vzdálenosti 600 až 4 500 metrů od moře, vždy v blízkosti obchodních služeb. Jedná se vždy o vily rodinného typu, které mají vždy k dispozici vlastní zahrádku a místo pro auto. Všechny byty mají rovněž plně vybavený kuchyňský kout, nebo malou kuchyňku. Byty ve vilách jsou zařízené podle vkusu jednotlivých vlastníků, ale vždy tak, aby hostům poskytovaly v době jejich dovolené veškeré pohodlí.

V italském letovisku Marina di Pietrasanta je mimo jiné i soustředěno mnoho sochařských ateliérů. Toto toskánské letovisko je ideálním místem pro strávení příjemné dovolené v Itálii a návštěvě turistů se těší téměř po celý rok. Živé letovisko je vhodné pro rodinou rekreaci a tvoří vlastně předměstí města Pietrasanta (6 km).

Omrzí-li vás pobyt u moře, máte mnoho možnosti uskutečnit výlety do zajímavého okolí. Letovisko ležící na severozápadě regionu přímo u moře má totiž výhodnou dopravní polohu. Je vzdáleno asi 10 km severně od Viareggio, 20 km jiho-východně od Massa, 30 km severo-západně od Lucca.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ VE FRANCII

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA