Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Lido di Camaiore

Oblíbené letovisko Lido di Camaiore je součástí toskánské riviéry Versilia, která je lemována pohořím Apuánských Alp. Lido di Camaiore je lázeňské místo rozprostírající se na pobřeží Versilia. Italské lázeňské místo Lido di Camaiore je známé svou nádhernou pahorkatou krajinou a olivovými háji. Jeho promenáda – jen 20 metrů od moře – je jedinečnou uměleckou ulicí. Zde nemají přístup motorová vozidla, pouze parkování je povoleno.

Na tomto italském pobřeží s dlouhou písčitou pláží, táhnoucí se až do Viareggio prožijete báječné prázdninové dny vhodné především pro rodiny s dětmi. Jedna strana promenády je lemována restauracemi a kavárnami, ve kterých můžete ochutnat místní italské speciality. Jedná se o klidnější středisko, které má ovšem veškeré předpoklady pro strávení příjemné dovolené.

Tipy na výlety
V okolí je celá řada zajímavých míst, můžete navštívit přírodní divadlo v parku La Versiliane v sousedním městečku Marina di Pietrasanta, které proslulo zručností místních kameníků.

Nedaleko vzdálené letovisko Viareggio představuje směsici honosných starobylých budov a skromných turistických hotelů.

Toto místo je také ideálním výchozím bodem pro návštěvu měst Lucca (asi 35 km), Pisa (asi 40 km) a Florencie (asi 115 km).

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH LEVNĚ

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA