Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Vada

Vada je malé turistické letovisko nacházející se v italském regionu Toskánsko u pobřeží Tyrhénského moře. V okolí se rozprostírají husté borovicové lesy, které se táhnou téměř až k pláži. Pláž je úzká, tvořena hrubším tmavým pískem a má pozvolné svažování do moře, proto ji vyhledávaní rodiny s malými dětmi i nezkušení plavci. Na pláži máte možnost se věnovat plážovému volejbalu a nejrůznějším vodním sportům. Pro děti zde bylo vybudováno dětské hřiště a miniklub.

Vada není turistům zatím příliš známá, proto zde najdete klid a poloprázdné pláže i během hlavní turistické sezóny. Je tak ideální pro všechny, kdo si chtějí odpočinout od ruchu velkých měst a známých letovisek. Nabízí možnost užít si ničím nerušenou dovolenou a odpočinek na pláži. Pohodová atmosféra vás doslova pohltí a vy budete příjemně odpočatí. O večerní zábavu se zde stará jen diskotéka a pár barů, nabízející různé večerní programy. Asi 25 km odtud je vzdáleno město Livorno, 8 km prázdninové středisko Cecina a Marina di Bibbona.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ VE FRANCII

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA