Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Bagni di Lucca

Bagni di Lucca je okouzlující malé historické městečko severního Toskánska. Rozléhá se uprostřed zeleného údolí řeky Limy, přímo na jejím břehu.

Bagni di Lucca je vyhledáváným místem zejména pro termální prameny s léčivými účinky, které zde byly objeveny ještě před rokem 1000 n. l.

Relaxovat se zde dá ale všude, nejen v horké vodě. Zdejší oblast skýtá mnoho nádherných přírodních scenérií. Dolní tok řeky Serchio lemují kopce Apuánských Alp, Pistoiských Apenin a pohoří Monte Pisano. Lákávé je ale pochopitelně i nedaleké pobřeží Tyrhénského moře.

Také zde, jak je pro Toskánskou krajinu typické, můžete spatřít mnoho olivových hájů a vinic. Ve velkém se tady pěstují okrasné květiny a vyrábí kvalitní italská obuv.

Z Bagni di Lucca to není daleko, jak už ostatně napovídá i sám název, k jednomu z nejrásnějších a největších historických klenotů Toskánska - do města Luccy. Je od něj vzdáleno pouhých 27 km.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

MEXIKO - velký okruh 2022

14 denní poznávací zájezd po největších krásách Mexika. Pobyt u Karibského moře s možností mnoha výletů a se službami all inclusive. CK SIMON TOURIST.

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska 2022

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem na Velký poznávací okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu - Izraele, Palestiny a Jordánska včetně výletu do Petry. Termín: říjen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA