Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Bagni di Lucca

Bagni di Lucca je okouzlující malé historické městečko severního Toskánska. Rozléhá se uprostřed zeleného údolí řeky Limy, přímo na jejím břehu.

Bagni di Lucca je vyhledáváným místem zejména pro termální prameny s léčivými účinky, které zde byly objeveny ještě před rokem 1000 n. l.

Relaxovat se zde dá ale všude, nejen v horké vodě. Zdejší oblast skýtá mnoho nádherných přírodních scenérií. Dolní tok řeky Serchio lemují kopce Apuánských Alp, Pistoiských Apenin a pohoří Monte Pisano. Lákávé je ale pochopitelně i nedaleké pobřeží Tyrhénského moře.

Také zde, jak je pro Toskánskou krajinu typické, můžete spatřít mnoho olivových hájů a vinic. Ve velkém se tady pěstují okrasné květiny a vyrábí kvalitní italská obuv.

Z Bagni di Lucca to není daleko, jak už ostatně napovídá i sám název, k jednomu z nejrásnějších a největších historických klenotů Toskánska - do města Luccy. Je od něj vzdáleno pouhých 27 km.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Krásy Jordánského království 2024

Krásy Jordánského království 2024Zážitkový okruh Jordánskem s českým průvodcem. Východ slunce ve Wadi Rum, tajemná Petra a další památky. Pobyt v luxusním hotelu u Mrtvého moře. Plavba po Rudém moři a mnohem více. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA