Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Bagni di Lucca

Bagni di Lucca je okouzlující malé historické městečko severního Toskánska. Rozléhá se uprostřed zeleného údolí řeky Limy, přímo na jejím břehu.

Bagni di Lucca je vyhledáváným místem zejména pro termální prameny s léčivými účinky, které zde byly objeveny ještě před rokem 1000 n. l.

Relaxovat se zde dá ale všude, nejen v horké vodě. Zdejší oblast skýtá mnoho nádherných přírodních scenérií. Dolní tok řeky Serchio lemují kopce Apuánských Alp, Pistoiských Apenin a pohoří Monte Pisano. Lákávé je ale pochopitelně i nedaleké pobřeží Tyrhénského moře.

Také zde, jak je pro Toskánskou krajinu typické, můžete spatřít mnoho olivových hájů a vinic. Ve velkém se tady pěstují okrasné květiny a vyrábí kvalitní italská obuv.

Z Bagni di Lucca to není daleko, jak už ostatně napovídá i sám název, k jednomu z nejrásnějších a největších historických klenotů Toskánska - do města Luccy. Je od něj vzdáleno pouhých 27 km.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Poznávací zájezdy do USA a Kanady

To nejlepší ze východu USAPoznávací zájezdy po nejkrásnějších pamětihodnostech USA a Kanady, městech i národních parcích. CK Simon Tourist.

Zájezd do LIBANONU 2023

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA za starověkými Féničany, po stopách římského impéria, prvních křesťanských komunit, kalífů, křižáků a mamlúků. Poznejte historii Libanonu a jeho kulturní rozmanitost. Termín: září 2023

ZÁJEZDY ON-LINE 2023

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2023 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA