Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Sesto Fiorentino

Na severu italského Toskánska se asi 6 km severně od renesanční Florencie nachází město Sesto Fiorentino, kde žije asi 45 tisíc stálých obyvatel. Tvoří Florencii jakési předměstí a doslova vybízí k její návštěvě. Florencie je považována za kolébku renesance a najdete zde mnoho významných historických a architektonických památek. Florencie je městem Michelangelova Davida nebo Botticelliho obrazu Zrození Venuše. Jsou zde široké možnosti nakupování, večerní i společenské zábavy. O vaše hladové žaludky se postarají četné restaurace, pizzerie a bary lákající k ochutnávce tradičních italských specialit.

Samotné městečko Sesto Fiorentino je proslulé výrobou pletených klobouků, mýdel a voňavek. Nedaleko Sesta Fiorentina se rozkládá chráněná kopcovitá oblast Monte Morello porostlá olivovými háji a bujnou vegetací. Můžete se odtud kochat krásným výhledem na údolí řeky Arno nebo podnikat nesčetné pěší výlety.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Krásy Jordánského království 2024

Krásy Jordánského království 2024Zážitkový okruh Jordánskem s českým průvodcem. Východ slunce ve Wadi Rum, tajemná Petra a další památky. Pobyt v luxusním hotelu u Mrtvého moře. Plavba po Rudém moři a mnohem více. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA