Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Reggello

Klidné italské město Reggello se nachází v nejvýchodnější části Toskánska. Leží na svazích Pratomagno, obklopené bohatou lesní krajinou. Již od dob Etrusků vedla tímto městem cesta, která spojovala Florencii s Arezzem a samotné město Reggello bylo významným obchodním místem.

Oblast Reggello je proslulé výrobou olivového oleje a vynikajícího vína. Právě zdejší olivový olej je považován za jeden z nejlepších na světě. Reggello má ideální polohu pro prozkoumávání nádherných italských měst, jakými jsou například město Florencie či Arezzo. Samotné město Reggelo má krásné historické centrum a lesy, jež ho obklopují, ukrývají kouzelné opatství "Abbazia di Vallombrosa".

Co dělá vnitrozemí Toskánska tak přitažlivou oblastí nejen italských rekreantů? Jsou to města, muzea pod širým nebem, a působivé stavby jako např. dóm ve Florencii, věže v San Gimignano, Piazza del Campo v Sieně. Neméně působivé jsou trhy, na kterých Italové rádi nakupují.

Krajina Toskánska se vyznačuje mnoha kopci, vinicemi, cypřiši a piniemi. Toskánsko je ale mnohem víc. Příroda i umění tvoří harmonickou jednotu. Mezi velikostí regionu a jeho osídlením panuje přiměřený poměr, který nechává přírodě volný prostor. Kdo zde stráví prázdniny, nesmí opomenout ochutnat zdejší vína a kulinářské speciality.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Krásy Jordánského království 2024

Krásy Jordánského království 2024Zážitkový okruh Jordánskem s českým průvodcem. Východ slunce ve Wadi Rum, tajemná Petra a další památky. Pobyt v luxusním hotelu u Mrtvého moře. Plavba po Rudém moři a mnohem více. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA