Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Zeri

Malá původně středověká vesnice Zeri je situovaná v nádherné toskánské krajině na západě Itálie. Nachází se nedaleko obce Lunigiana ve stejnojmenném regionu, asi 19 km od Pontremoli. Vesnička má ideální polohu, není odtud daleko k moři ani na hory. Jestliže máte k dispozici auto, vydejte se koupat do průzračně čistých vod Ligurského nebo Tyrhénského moře. Zdejší pobřeží je lemováno nádhernými plážemi a vyzkoušet můžete i celou řadu vodních sportů.

Ze Zeri však máte možnost podnikat četné výlety do okolní kopcovité krajiny. Kromě pohodové letní dovolené se zde dá prožít i skvělá zimní dovolená v překrásném horském prostředí Apenin. Nedaleko se totiž nachází známá lyžařská oblast Zum Zeri s nejvyšším vrcholem tyčícím se do výšky 1390 metrů nad mořem.  Lyžařské středisko je velmi moderní a obsluhuje ho několik vleků a lanovek. Pro lyžaře jsou zde připraveny sjezdové tratě nejrůznějších obtížností.

Místní obyvatelé se živí převážně prací v turistickém ruchu, chovem dobytka a zemědělstvím. Snaží se stále udržovat původní zvyky a tradice náležící k této oblasti. V Zeri tak najdete nejen přírodní, ale také velké kulturní bohatství. Okolní krajina je plná tajemných, pustých, ale především překrásných míst, které stojí za to prozkoumat. Milovníci pěší turistiky se mohou toulat po horách a zelených loukách, kde se jistě setkají s pasoucími se ovcemi či koňmi.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

MEXIKO - velký okruh 2022

14 denní poznávací zájezd po největších krásách Mexika. Pobyt u Karibského moře s možností mnoha výletů a se službami all inclusive. CK SIMON TOURIST.

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska 2022

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem na Velký poznávací okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu - Izraele, Palestiny a Jordánska včetně výletu do Petry. Termín: říjen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA