Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Zeri

Malá původně středověká vesnice Zeri je situovaná v nádherné toskánské krajině na západě Itálie. Nachází se nedaleko obce Lunigiana ve stejnojmenném regionu, asi 19 km od Pontremoli. Vesnička má ideální polohu, není odtud daleko k moři ani na hory. Jestliže máte k dispozici auto, vydejte se koupat do průzračně čistých vod Ligurského nebo Tyrhénského moře. Zdejší pobřeží je lemováno nádhernými plážemi a vyzkoušet můžete i celou řadu vodních sportů.

Ze Zeri však máte možnost podnikat četné výlety do okolní kopcovité krajiny. Kromě pohodové letní dovolené se zde dá prožít i skvělá zimní dovolená v překrásném horském prostředí Apenin. Nedaleko se totiž nachází známá lyžařská oblast Zum Zeri s nejvyšším vrcholem tyčícím se do výšky 1390 metrů nad mořem.  Lyžařské středisko je velmi moderní a obsluhuje ho několik vleků a lanovek. Pro lyžaře jsou zde připraveny sjezdové tratě nejrůznějších obtížností.

Místní obyvatelé se živí převážně prací v turistickém ruchu, chovem dobytka a zemědělstvím. Snaží se stále udržovat původní zvyky a tradice náležící k této oblasti. V Zeri tak najdete nejen přírodní, ale také velké kulturní bohatství. Okolní krajina je plná tajemných, pustých, ale především překrásných míst, které stojí za to prozkoumat. Milovníci pěší turistiky se mohou toulat po horách a zelených loukách, kde se jistě setkají s pasoucími se ovcemi či koňmi.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Poznávací zájezdy do USA a Kanady

To nejlepší ze východu USAPoznávací zájezdy po nejkrásnějších pamětihodnostech USA a Kanady, městech i národních parcích. CK Simon Tourist.

Zájezd do LIBANONU 2023

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA za starověkými Féničany, po stopách římského impéria, prvních křesťanských komunit, kalífů, křižáků a mamlúků. Poznejte historii Libanonu a jeho kulturní rozmanitost. Termín: září 2023

ZÁJEZDY ON-LINE 2023

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2023 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA