Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Figline Val d'Arno

Na úpatí hory se v nadmořské výšce 120 metrů nachází historické městečko Figline Val d´Arno, kde žije kolem 16 tisíc obyvatel. Obec je situována nad údolím Val d´Arno a poskytuje tak nádherný výhled na okolní rozmanitou a mírně zvlněnou krajinu.  Ta je poseta vinicemi a olivovými háji. Při pobytu ve Figline si můžete dosytnosti vychutnávat atmosféru tohoto středověkého města. 

V dnešní době je Figline lákadlem pro mnoho turistů, kteří sem přijeli za poznáním a odpočinkem. Městečko jim poskytuje kvalitní zázemí s veškerými službami, aby zde mohli strávit příjemnou a ničím nerušenou dovolenou. Na své si zde přijdou také lidé zajímající se o kulturu. Ve městě totiž najdete celou řadu muzeí a galerií, které stojí za to navštívit. Na chutná jídla lákají restaurace a pizzerie, na skleničku dobrého vína zase četné bary. Večerní zábava je zajištěna v četných klubech a diskotékách. Figline je poměrně živé město, kde si můžete užívat nejrůznějších společenských a nočních akcí.

Z rušného Figline se můžete vydat za poznáním do dalších zajímavých destinací v oblasti. Asi 35 km na jihovýchod se nachází renesanční Florencie a přibližně 43 km na severozápad leží Arezzo.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Krásy Jordánského království 2024

Krásy Jordánského království 2024Zážitkový okruh Jordánskem s českým průvodcem. Východ slunce ve Wadi Rum, tajemná Petra a další památky. Pobyt v luxusním hotelu u Mrtvého moře. Plavba po Rudém moři a mnohem více. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA