Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Monteroni d'Arbia

Městečko Monteroni d´Arbia se rozkládá v samém srdci Toskánska ve výšce 160 metrů nad mořem. Žije zde kolem 7 tisíc obyvatel, jejichž zdrojem obživy je převážně zemědělství, práce v turistickém ruchu a také chov dobytka. Městečko poskytuje turistům dostatečné zázemí a služby pro strávení ničím nerušení a pohodové dovolené.

Centrum Monteroni d´Arbia je tvořeno zachovalými starodávnými domky, které jsou doslova namačkány vedle sebe. Dokonale tak kontrastují s prostorem a rozlehlostí Toskánska. V okolí města se rozprostírá typická toskánská kopcovitá krajina, která je poseta olivovníky a táhnou se tudy lány vinic. Taky zde se vyrábí nejrůznější odrůdová vína dosahující té nejlepší kvality.

Monteroni d´Arbia je ideálním výchozím místem pro poznávání dalších zajímavých míst této oblasti. Navštívit můžete 15 km vzdálené náhorní město Siena, které vás zaujme jak svými památkami, tak i příjemnou atmosférou. Její zvláštností jsou především historické stavby v gotickém slohu, což není v tomto kraji zrovna obvyklé a většinou všude vládne renesance.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Krásy Jordánského království 2024

Krásy Jordánského království 2024Zážitkový okruh Jordánskem s českým průvodcem. Východ slunce ve Wadi Rum, tajemná Petra a další památky. Pobyt v luxusním hotelu u Mrtvého moře. Plavba po Rudém moři a mnohem více. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA