Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Piombino

Piombino je půvabné italské přístavní město renesančního vzhledu, ve kterém můžete nalézt známky minulosti etruských dolů. Italské Piombino nabízí jak příjemnou relaxaci u křišťálově čistého moře, tak i možnost zábavy pro návštěvníky všech věkových skupin.

Etruské pobřeží se nachází mezi Livornem a Piombinem. Kopcovitá krajina s nedotčenými středověkými vesnicemi, údolími a lesy, blízkost ostrovů Elba, Montecristo a Capri dotváří celkový obrázek rozmanitosti této oblasti.

Spoustu zábavy si můžete užít přímo ve městě či na veřejných plážích. Dráhy pro kolečkové brusle, fotbalové hřiště, tenisové kurty, školy potápění, surfování, plavání, jízdy na koni a dokonce i plavební exkurze konající se i v noci vám zaručeně poskytnou dostatek sportovního vyžití.

Přístav Piombino je ideálním místem pro poznávání kulturního bohatství Toskánska, vychutnávání si klidných dnů na plážích a pro dovolenou plnou sportu a dobrodružství jako je potápění, jachting a návštěvy zajímavých míst na ostrově Elba.

Tipy na výlety
Piombino je vhodným výchozím bodem pro výlety na Costa Etruschi, na ostrovy toskánské Archipel a do toskánské krajiny.

Z přístavu Piombino na pobřeží Toskánska vyplouvají turisté trajektem na 10 km vzdálený ostrov Elbu. Elba je třetí nejrozlehlejší italský ostrov a nabízí turistům písčité pláže, vodní sporty, rybářské osady, letoviska, hory a vinice. Milovníci památek zde najdou pevnosti, muzea a přístupné doly mineralogického bohatství ostrova. Hlavním městem ostrova je přístav Portoferraio, kde je i bývalá rezidence Napoleona s jeho knihovnou a kostel Misericordia s kopií jeho rakve a s odlitkem jeho posmrtné masky.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA