Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Gambassi

Ve výšce 330 metrů nad mořem se rozkládají malé termální lázně Gambassi. Zdejší léčivé prameny se doporučují při žaludečních a jaterních potížích. Relaxovat můžete také v termálním koupališti nebo se podrobit některé z nabízených léčebných procedur. Pro návštěvníky je připraveno dostatečné a kvalitní zázemí i služby. Můžete zde proto strávit příjemnou a ničím nerušenou dovolenou daleko od hluku velkých měst.

Gambassi najdeme v samotném středu Toskánska uprostřed kopcovité a nedotčené krajiny. Dnes v tomto klidném městečku žije kolem 4700 obyvatel. Jelikož je situováno na vyvýšenině, můžete se odtud kochat výhledem do okolí a na nedaleké San Gimignano s jeho typickými věžemi. San Gimignano je významné svými četnými středověkými památkami, díky kterým bylo zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. Jeho návštěvu byste si tedy rozhodně neměli nechat ujít. Nejdominantnější městskou památkou je soubor vysokých rodových věží, kvůli kterým bývá nazýváno také jako Manhattan středověku.

Díky jeho centrální poloze se z Gambassi můžete vydat ke všem zajímavých lokalitám v kraji. Za návštěvu stojí kupříkladu renesanční Florencie, gotická Siena nebo světoznámá Pisa.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Krásy Jordánského království 2024

Krásy Jordánského království 2024Zážitkový okruh Jordánskem s českým průvodcem. Východ slunce ve Wadi Rum, tajemná Petra a další památky. Pobyt v luxusním hotelu u Mrtvého moře. Plavba po Rudém moři a mnohem více. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA