Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Gambassi

Ve výšce 330 metrů nad mořem se rozkládají malé termální lázně Gambassi. Zdejší léčivé prameny se doporučují při žaludečních a jaterních potížích. Relaxovat můžete také v termálním koupališti nebo se podrobit některé z nabízených léčebných procedur. Pro návštěvníky je připraveno dostatečné a kvalitní zázemí i služby. Můžete zde proto strávit příjemnou a ničím nerušenou dovolenou daleko od hluku velkých měst.

Gambassi najdeme v samotném středu Toskánska uprostřed kopcovité a nedotčené krajiny. Dnes v tomto klidném městečku žije kolem 4700 obyvatel. Jelikož je situováno na vyvýšenině, můžete se odtud kochat výhledem do okolí a na nedaleké San Gimignano s jeho typickými věžemi. San Gimignano je významné svými četnými středověkými památkami, díky kterým bylo zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. Jeho návštěvu byste si tedy rozhodně neměli nechat ujít. Nejdominantnější městskou památkou je soubor vysokých rodových věží, kvůli kterým bývá nazýváno také jako Manhattan středověku.

Díky jeho centrální poloze se z Gambassi můžete vydat ke všem zajímavých lokalitám v kraji. Za návštěvu stojí kupříkladu renesanční Florencie, gotická Siena nebo světoznámá Pisa.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Poznávací zájezdy do USA a Kanady

To nejlepší ze východu USAPoznávací zájezdy po nejkrásnějších pamětihodnostech USA a Kanady, městech i národních parcích. CK Simon Tourist.

Zájezd do LIBANONU 2023

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA za starověkými Féničany, po stopách římského impéria, prvních křesťanských komunit, kalífů, křižáků a mamlúků. Poznejte historii Libanonu a jeho kulturní rozmanitost. Termín: září 2023

ZÁJEZDY ON-LINE 2023

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2023 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA