Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Marina Pietrasanta

Rušné letovisko Marina Pietrasanta se nachází na severozápadě kouzelného regionu Toskánska. Zdejší písečné pláže s jemným pískem jsou omývány průzračnými vodami Ligurského moře. Letovisko je zajímavé především zdejší velkorysou přímořskou promenádou ve stavebním stylu rezidencí a hotelů s pěknou květinovou úpravou. Marina di Pietrasanta má i malé historické centrum s malebným náměstím a pěší zónou.

Marina di Pietrasanta je jedno z nejvyhledávanějších toskánských letovisek díky svým prostorným a čistým plážím a piniovým hájům. Marina di Pietrasanta má přibližně sto zařízených, plně vybavených pláží, které jsou použitelné za poplatek. Residenční část letoviska, kterou tvoří převážně elegantní vily a hotely je velmi pěkně zasazena mezi parky, zahrady a piniové lesy.

Vily jsou umístěny ve vzdálenosti 600 až 4 500 metrů od moře, vždy v blízkosti obchodních služeb. Jedná se vždy o vily rodinného typu, které mají vždy k dispozici vlastní zahrádku a místo pro auto. Všechny byty mají rovněž plně vybavený kuchyňský kout, nebo malou kuchyňku. Byty ve vilách jsou zařízené podle vkusu jednotlivých vlastníků, ale vždy tak, aby hostům poskytovaly v době jejich dovolené veškeré pohodlí.

V italském letovisku Marina di Pietrasanta je mimo jiné i soustředěno mnoho sochařských ateliérů. Toto toskánské letovisko je ideálním místem pro strávení příjemné dovolené v Itálii a návštěvě turistů se těší téměř po celý rok. Živé letovisko je vhodné pro rodinou rekreaci a tvoří vlastně předměstí města Pietrasanta (6 km).

Omrzí-li vás pobyt u moře, máte mnoho možnosti uskutečnit výlety do zajímavého okolí. Letovisko ležící na severozápadě regionu přímo u moře má totiž výhodnou dopravní polohu. Je vzdáleno asi 10 km severně od Viareggio, 20 km jiho-východně od Massa, 30 km severo-západně od Lucca.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Poznávací zájezdy do USA a Kanady

To nejlepší ze východu USAPoznávací zájezdy po nejkrásnějších pamětihodnostech USA a Kanady, městech i národních parcích. CK Simon Tourist.

Zájezd do LIBANONU 2023

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA za starověkými Féničany, po stopách římského impéria, prvních křesťanských komunit, kalífů, křižáků a mamlúků. Poznejte historii Libanonu a jeho kulturní rozmanitost. Termín: září 2023

ZÁJEZDY ON-LINE 2023

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2023 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA