Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Chiusdino

Středověká vesnice Chiusdino se nachází v centru překrásného regionu Toskánska. Od moře je vzdálena 50 km, je posazena v zeleni Val di Merse a její vyvýšená poloha skýtá krásné panoramatické výhledy. Chiusdino nabízí možnost výletů, například do překrásného města Sieny či jiných zajímavých měst tohoto italského kraje.

Zkuste objevit toskánský venkov na koňském hřbetě, na kole nebo pěšky. Proniknete do krás zdejší krajiny. Vyzkoušejte chladný horský vzduch a teplé jižní slunce na vlastní kůži. Prozkoumejte malebnou krajinu se starobylými šlechtickými sídly a původními statky. Putujte mezi starodávnými kláštery, skrz středověké vesničky, v lesích a podél kvetoucích polí. Nedaleko šumí řeka a za dalším kopcem můžete spatřit moře.

Tip na výlet
Siena leží v srdci Toskánska na centrální toskánské plošině mezi údolím řeky Arbie a řeky Elsy. Siena vyniká nádherným historickým centrem s velmi cennými architektonickými památkami. Přestože se Siena rozrostla téměř až do velikosti menšího velkoměsta, zachovává si útulný kolorit cihlového gotického náhorního městečka. Siena je jedním z nejlépe dochovaných středověkých měst v Itálii.

Okružní projížďky na koních
Nejste si jistí, zda je to opravdu takový pocit štěstí sedět na koňském hřbetě? Proč to tedy nezkusit? Zkušení jezdci vám pomohou rychle si osvojit základy již během 10 hodin v sedle. Jakmile se cítíte, že byste to zvládli a jste si jistí, pak jste připraveni podniknout svou první vyjížďku.

Jeden z mnoha výletů vás povede od divoké Maremma Toskánsko, skrz typickou zemědělskou oblast Sienské kopcovité krajiny, která je typická pro Toskánsko. Zatímco putujete skrz vesničku Chiusdino, můžete se kochat malebným výhledem na údolí Merse.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Krásy Jordánského království 2024

Krásy Jordánského království 2024Zážitkový okruh Jordánskem s českým průvodcem. Východ slunce ve Wadi Rum, tajemná Petra a další památky. Pobyt v luxusním hotelu u Mrtvého moře. Plavba po Rudém moři a mnohem více. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA