Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Partigliano

Partigliano je malá obec nacházející se na konci nádherného Národního Parku Apuánských Alp. V této toskánské vesničce vás na první pohled zaujme nejen panoramatický výhled na Apuánské Alpy, ale také krásný kostel Santi Giusto a Clemente.

Z italské vesničky Partigliano je to jen 15 km do překrásného města Lucca, které vás již na první pohled okouzlí svou vznešeností. Vše, co byste měli v Lucce vidět, leží uvnitř starých hradeb. Roštové uspořádání ulic v Lucce je pozůstatkem z období Římanů. Klidné a elegantní město obklopené hradbami nabízí i dnes atraktivní směs náměstí, malých kostelů, muzeí, galerií a dlážděných uliček.

Milovníci aktivnější dovolené jistě uvítají blízkost Apuánských Alp s širokou možností výletů. Ti z vás, kteří mají dost času, mohou navštívit rozeklané výběžky pohoří Garfagnana rozkládající se na sever od Luccy, s krásnou horskou scenérií národního parku Orecchiella a Apuánských Alp.

K návštěvě v Toskánsku dále doporučujeme města Arezzo, Cortona, Fiesole, Florencie, Chiusi, Pisa, Pitigliano, Populonia, San Gimignano, Saturnia, Sorano, Vetulonia, Volterra.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Krásy Jordánského království 2024

Krásy Jordánského království 2024Zážitkový okruh Jordánskem s českým průvodcem. Východ slunce ve Wadi Rum, tajemná Petra a další památky. Pobyt v luxusním hotelu u Mrtvého moře. Plavba po Rudém moři a mnohem více. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA