Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Partigliano

Partigliano je malá obec nacházející se na konci nádherného Národního Parku Apuánských Alp. V této toskánské vesničce vás na první pohled zaujme nejen panoramatický výhled na Apuánské Alpy, ale také krásný kostel Santi Giusto a Clemente.

Z italské vesničky Partigliano je to jen 15 km do překrásného města Lucca, které vás již na první pohled okouzlí svou vznešeností. Vše, co byste měli v Lucce vidět, leží uvnitř starých hradeb. Roštové uspořádání ulic v Lucce je pozůstatkem z období Římanů. Klidné a elegantní město obklopené hradbami nabízí i dnes atraktivní směs náměstí, malých kostelů, muzeí, galerií a dlážděných uliček.

Milovníci aktivnější dovolené jistě uvítají blízkost Apuánských Alp s širokou možností výletů. Ti z vás, kteří mají dost času, mohou navštívit rozeklané výběžky pohoří Garfagnana rozkládající se na sever od Luccy, s krásnou horskou scenérií národního parku Orecchiella a Apuánských Alp.

K návštěvě v Toskánsku dále doporučujeme města Arezzo, Cortona, Fiesole, Florencie, Chiusi, Pisa, Pitigliano, Populonia, San Gimignano, Saturnia, Sorano, Vetulonia, Volterra.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Poznávací zájezdy do USA a Kanady

To nejlepší ze východu USAPoznávací zájezdy po nejkrásnějších pamětihodnostech USA a Kanady, městech i národních parcích. CK Simon Tourist.

Zájezd do LIBANONU 2023

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA za starověkými Féničany, po stopách římského impéria, prvních křesťanských komunit, kalífů, křižáků a mamlúků. Poznejte historii Libanonu a jeho kulturní rozmanitost. Termín: září 2023

ZÁJEZDY ON-LINE 2023

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2023 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA