Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Poggibonsi

Poggibonsi je rušné italské městečko v centru Toskánska. Městu Poggibonsi dominuje pevnost Poggio. V centru tohoto italského města jsou k vidění dva překrásné kostely San Lorenzo a Choral. Historické městečko Poggibonsi koresponduje se starodávnou strukturou městské usedlosti Borgo Marturi, které příslušelo opatství a hradu, jež nesou stejné jméno.

Agroturistika
Poggibonsi je malá vesnice se zbytky staré pevnosti Florentského státu z 12. století u antické římské cesty. Stateknabízející dobrodružství agroturistiky obklopuje nádherné panorama: z jedné strany mále kopečky typické pro oblast Chianti pokryté lesy a vinicemi, z druhé strany údolí Elsa směřující k San Gimignanu  poseté malebnými vesničkami. Farma se rozprostírá na pozemku velikosti 86 hektarů, na sedmi hektarech se pěstuje vinná réva na produkci vína Chianti Classico DOCG, dvacet hektarů je vymezeno pro produkci panenského olivového oleje Chianti Classico. Na pozemku jsou také pastviny, na kterých se chovají koně. Hostům je zde k dispozici panoramatický přírodní park, plavecký bazén 7 x 14 metrů, bowling a hala s TV, stolní tenis a minibar.

Tipy na výlety
V tomto kraji se soustřeďovali vždy významní umělci a vytvořili mnoho děl, která se stala dominantami měst Florencie, Pisa a Siena. Město má ideální polohu pro výlety za poznáním právě těchto krásných italských měst, jakými jsou bezesporu Florencie, kolébka renesance a náhorní město Siena. Siena je překrásné italské město, jež si dokázalo zachovat kolorit útulného náhorního městečka.

Italský region Toskánsko je proslulý nejen pohádkově krásnou krajinou lemovanou olivovými háji a vinicemi, ale také rozmanitostí a bohatou historií.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Krásy Jordánského království 2024

Krásy Jordánského království 2024Zážitkový okruh Jordánskem s českým průvodcem. Východ slunce ve Wadi Rum, tajemná Petra a další památky. Pobyt v luxusním hotelu u Mrtvého moře. Plavba po Rudém moři a mnohem více. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA