Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Tirrenia

Ve východní části Toskánska se rozkládá hezké rekreační středisko Tirrenia, jehož břehy jsou omývány průzračně čistými vodami Ligurského moře. V okolí městečka se rozprostírají husté piniové lesy a krásná nedotčená příroda.

Mezi největší lákadla patří 5 km dlouhá písečná pláž, která se pozvolně svažuje do moře a je tak vhodná hlavně pro nezkušené plavce a rodiny s dětmi. Pláž je udržovaná a ideální pro nejrůznější vodní sporty, jako třeba windsurfing, paragliding, jízdu na vodních lyžích nebo skútrech.

V minulosti byla Tirrenia známá jako luxusní výletní místo pro bohaté obyvatele Sieny. Dnes je zde poměrně rušné letovisko se spoustou obchodů, restaurací, kaváren, pizzerií a barů. Poskytuje tak dostatek denní i noční zábavy a společenského vyžití. Pokud zatoužíte poznat ještě další zajímavá místa této oblasti, pronajměte si auto a vyrazte na výlet. Za návštěvu stojí například 10 km vzdálené město Livorno, nedaleká Siena, Cecina či Pisa.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Krásy Jordánského království 2024

Krásy Jordánského království 2024Zážitkový okruh Jordánskem s českým průvodcem. Východ slunce ve Wadi Rum, tajemná Petra a další památky. Pobyt v luxusním hotelu u Mrtvého moře. Plavba po Rudém moři a mnohem více. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA