Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Marina di Grossetto

Marina di Grosetto je malé, ale oblíbené letovisko situované na jihu Toskánska u pobřeží Tyrhénského moře.  V okolí se rozprostírá hustý piniový les a nedotčená příroda. Na své si zde tak přijdou milovníci relaxace na pláži, ale také lidé vyznávající aktivní turistiku.  Letovisko poskytuje turistům dostatečné a kvalitní zázemí a má také všechny předpoklady pro prožití klidné a hezké dovolené.

Hlavním lákadlem je dlouhá písečná pláž s pozvolným svažováním do moře. Vyhledávají ji především rodiny s malými dětmi, ale také méně zdatní plavci. Vyzkoušet zde můžete celou řadu nejrůznějších vodních sportů.  Za poplatek máte možnost si zapůjčit lehátka a slunečníky. V centru letoviska na vás čeká nespočet restaurací s chutnými italskými pokrmy. Na každém kroku narazíte na obchůdky a krámky se suvenýry. O večerní zábavu se pak postará několik barů, klubů a diskoték.

Sportovně založení jedinci mohou využívat moderní dráhu pro kolečkové brusle, nebo za poplatek tenisové kurty a minigolf. Díky propojení se sousedním letoviskem Principia se vytvořila pěkná promenáda vedoucí borovicovým parkem, která je vhodná pro cykloturistiku i jogging.

Přibližně 12 km odtud se rozkládá Grosetto, což je hlavní město této stejnojmenné provincie. Během 2. světové války bylo velmi silně poničeno, dochovaly se však hradby z 16. století. V tomto středověkém městě dnes žije kolem 68 tisíc obyvatel. Mezi nejvýznamnější památky patří dóm z roku 1294. Milovníci historie by si neměli nechat ujít muzeum d´Arte Sacra e d´Arte Maremma, kde jsou k vidění nálezy z předhistorického, etruského a římského období.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Krásy Jordánského království 2024

Krásy Jordánského království 2024Zážitkový okruh Jordánskem s českým průvodcem. Východ slunce ve Wadi Rum, tajemná Petra a další památky. Pobyt v luxusním hotelu u Mrtvého moře. Plavba po Rudém moři a mnohem více. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA