Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Suvereto

V italském Toskánsku se v provincii Livorno nachází malá středověká vesnička Suvereto. Je obklopena rozlehlými vinicemi a olivovými háji, tento kraj je totiž vyhlášenou vinařskou oblastí Itálie. Kole Suvereta se rozprostírá významná archeologická lokalita Val di Cornia. Pokud přijedete do Suvereta, můžete si být jisti, že zde strávíte příjemnou, pohodovou a ničím nerušenou dovolenou daleko od velkých měst. 

Jestliže zatoužíte po koupání ve vlnách moře, stačí se vydat na 15 km vzdálené pobřeží Costa Etrusca, neboli Etruská riviéra. Najdete zde převážně oblázkové a skalnaté pláže, které nejsou zrovna ideální pro rodiny s malými dětmi a nezkušené plavce. Koupání je umožněno v průzračně čisté vodě Tyrhénského moře a vyzkoušet můžete některý z vodních sportů. Jelikož se Etruská riviéra zatím zdárně vyhýbá masovému turistickému ruchu, nenajdete zde ani během hlavní sezóny přeplněné pláže. Můžete zde tak strávit dovolenou plnou klidu a relaxace.

Přibližně 7 km od Suvereta se nachází termální lázně, kde se můžete koupat v horkých termálních pramenech a vychutnávat si zdejší atmosféru. V blízkém okolí Suvereta můžete navštívit například středověkou obec Val di Cornia, San Vincenzo, Campiglia, Castagneto nebo také významná historická města jako je Florencie, Pisa, Sienam, Lucca či Volterra.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Poznávací zájezdy do USA a Kanady

To nejlepší ze východu USAPoznávací zájezdy po nejkrásnějších pamětihodnostech USA a Kanady, městech i národních parcích. CK Simon Tourist.

Zájezd do LIBANONU 2023

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA za starověkými Féničany, po stopách římského impéria, prvních křesťanských komunit, kalífů, křižáků a mamlúků. Poznejte historii Libanonu a jeho kulturní rozmanitost. Termín: září 2023

ZÁJEZDY ON-LINE 2023

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2023 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA