Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Montefollonico

V kopcovité toskánské krajině se v nadmořské výšce 567 metrů rozkládá středověké městečko Montefollonico, které je plné historických staveb a dýchne na vás atmosférou starých časů. Díky svému umístění nabízí návštěvníkům jedinečný výhled na okolní stálezelenou krajinu porostlou piniovými háji a olivovníky. Kochat se můžete pohledem na impozantní hory Monte Amiata a Monte Cetona. Za dobrého počasí se dá dohlédnout až k jezeru Tasimeno.

Ubytování turistů je umožněno například ve starém toskánském statku Pratovecchio, který byl v roce 1899 přestavěn šlechticem Mucciarellim.  Ke konci 20. století byl statek kompletně zrekonstruován a nyní nabízí komfortní ubytování s možností stravování. Hosté mohou využívat i bazénu, jež se nachází v bezprostřední blízkosti statku. V okolí se rozprostírají ovocné sady a lány s bylinami.

Centrální poloha města umožňuje podnikat výlety do všech významných toskánských měst, jako je například renesanční Florencie, gotická Siena, Arezzo či krásná Cortona. Jejich návštěva pro vás bude nezapomenutelným zážitkem a vy se sem budete chtít určitě ještě vrátit. Za návštěvu stojí také romantická města Pienza, Montepulciano a Montalcino.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Krásy Jordánského království 2024

Krásy Jordánského království 2024Zážitkový okruh Jordánskem s českým průvodcem. Východ slunce ve Wadi Rum, tajemná Petra a další památky. Pobyt v luxusním hotelu u Mrtvého moře. Plavba po Rudém moři a mnohem více. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA