Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Lido di Camaiore

Oblíbené letovisko Lido di Camaiore je součástí toskánské riviéry Versilia, která je lemována pohořím Apuánských Alp. Lido di Camaiore je lázeňské místo rozprostírající se na pobřeží Versilia. Italské lázeňské místo Lido di Camaiore je známé svou nádhernou pahorkatou krajinou a olivovými háji. Jeho promenáda – jen 20 metrů od moře – je jedinečnou uměleckou ulicí. Zde nemají přístup motorová vozidla, pouze parkování je povoleno.

Na tomto italském pobřeží s dlouhou písčitou pláží, táhnoucí se až do Viareggio prožijete báječné prázdninové dny vhodné především pro rodiny s dětmi. Jedna strana promenády je lemována restauracemi a kavárnami, ve kterých můžete ochutnat místní italské speciality. Jedná se o klidnější středisko, které má ovšem veškeré předpoklady pro strávení příjemné dovolené.

Tipy na výlety
V okolí je celá řada zajímavých míst, můžete navštívit přírodní divadlo v parku La Versiliane v sousedním městečku Marina di Pietrasanta, které proslulo zručností místních kameníků.

Nedaleko vzdálené letovisko Viareggio představuje směsici honosných starobylých budov a skromných turistických hotelů.

Toto místo je také ideálním výchozím bodem pro návštěvu měst Lucca (asi 35 km), Pisa (asi 40 km) a Florencie (asi 115 km).

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

MEXIKO - velký okruh 2022

14 denní poznávací zájezd po největších krásách Mexika. Pobyt u Karibského moře s možností mnoha výletů a se službami all inclusive. CK SIMON TOURIST.

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska 2022

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem na Velký poznávací okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu - Izraele, Palestiny a Jordánska včetně výletu do Petry. Termín: říjen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA