Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Castellina in Chianti

Castellina in Chianti je malá středověká vesnička, nacházející se v turisticky nejnavštěvovanější oblasti Toskánska – Chianti, vzdálená asi 21 km od Sieny.

Castellina in Chianti vás na první pohled okouzlí svou malebnou, typicky toskánskou, krajinou s rozsáhlými vinicemi a s velkým množstvím olivových hájů.

Byť se nachází v nadmořské výšce 580 m n. m., prochází jí téměř všechny důležité spojnice oblasti. Výhodná poloha navíc nabízí návštěvníkům kouzelné panoramatické výhledy na zdejší půvabnou krajinu.

Castellina in Chianti je rovněž hlavním centrem Chianti Classico, území sdružující zdejší významné vinaře. Chianti Classico je totiž zároveň celosvětově uznávanou a respektovanou značkou vína. Právě tato oblast se může pyšnit stejnojmennou značkou prvotřídního vína.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Poznávací zájezdy do USA a Kanady

To nejlepší ze východu USAPoznávací zájezdy po nejkrásnějších pamětihodnostech USA a Kanady, městech i národních parcích. CK Simon Tourist.

Zájezd do LIBANONU 2023

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA za starověkými Féničany, po stopách římského impéria, prvních křesťanských komunit, kalífů, křižáků a mamlúků. Poznejte historii Libanonu a jeho kulturní rozmanitost. Termín: září 2023

ZÁJEZDY ON-LINE 2023

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2023 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA