Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Grassina

Grassina se nachází na jižním předměstí Florencie, pouze 8 km od centra. Grassina se nachází v nádherné toskánské provincii Chianti, jakoby vytržené z pozadí renesančních obrazů. Grassina je díky své poloze ideální místo pro poznávání krás Toskánska, nejen světoznámé Florencie, ale i jiných pozoruhodností tohoto italského kraje.

Některé z ubytovacích rezidencí se nachází na prestižním místě v oblasti Chianti, pár kilometrů od Florencie, na samém vrcholku kopce dell‘Ugolino, přímo proti známému golfovému komplexu „Golf Club Ugolinoil Poggio“. Rezidenci tvoří 36 nádherně zařízených apartmánů v typickém toskánském stylu. Toto místo je ideálním místem pro strávení aktivní dovolené, neboť na své si zde přijdou milovníci aktivit sportovních, kulturních i historických.

Tipy na výlety
Florencie patří k nejkrásnějším městům Itálie (jméno Florencie znamená kvetoucí) s dochovaným historickým centrem a s mnoha renesančními památkami. Díky tomuto bohatství asi nepřekvapí, že je Florencie aktuálně druhým nejnavštěvovanějším městem Itálie.

Ve Florencii se můžete oddávat jejím krásám a ochutnávat při tom vynikající pravé italské speciality, nebo si v noci užívat zdejší bujaré atmosféry. Dnešní Florencie nejen pyšně ukazuje své bohaté kulturní dědictví, ale je současně i robustním komerčním a průmyslovým centrem celého Toskánska.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Krásy Jordánského království 2024

Krásy Jordánského království 2024Zážitkový okruh Jordánskem s českým průvodcem. Východ slunce ve Wadi Rum, tajemná Petra a další památky. Pobyt v luxusním hotelu u Mrtvého moře. Plavba po Rudém moři a mnohem více. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA