Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

San Baronto

V samém srdci Toskánka se v oblasti Chianti rozkládá malá vesnice San Baronto. Vesnička, stejně tak jako celý kraj Chianti, je proslulá výrobou kvalitního a chutného italského vína. Kromě rozsáhlých vinic se v okolí rozprostírá nádherná nedotčená krajina a kopce porostlé bujnou vegetací.

V San Barontu naleznete potřebný klid a odpočinek daleko od městského dopravního ruchu a smogu. V této jedinečné lokalitě si můžete vychutnávat pohodovou a ničím nerušenou relaxační dovolenou. Nevynechejte procházky po čerstvém vzduchu a vydejte se na pěší výlet po okolí. Celá tato oblast se pyšní bohatou historií, proto je zde stále co objevovat.

Nejvýznamnější památkou San Baronta je nádherný chrám, který v minulosti sloužil jako ženský klášter. San Baronto se proslavilo jako město kulinářských specialit, narodilo se zde dokonce několik světově známých kuchařů. Nedaleko San Baronta se nachází město Vinci, které je rodištěm všestranného umělce, vynálezce, malíře, sochaře a génia Leonarda da Vinciho. Ten se zde narodil v roce 1452 jako nemanželský syn notáře a venkovanky. Žil ve Vinci až do roku 1466, kdy se s otcem odstěhoval do Florencie.

San Baronto je skvělým místem, odkud se můžete vypravit za poznáním dalších zajímavých koutů Toskánska. Navštívit můžete například takové perly Itálie jako je Florencie, Pisa, Lucca, Siena či lázně Montecatini Terme. Celá tato oblast vybízí ke strávení příjemné a nezapomenutelné dovolené.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Krásy Jordánského království 2024

Krásy Jordánského království 2024Zážitkový okruh Jordánskem s českým průvodcem. Východ slunce ve Wadi Rum, tajemná Petra a další památky. Pobyt v luxusním hotelu u Mrtvého moře. Plavba po Rudém moři a mnohem více. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA