Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

San Baronto

V samém srdci Toskánka se v oblasti Chianti rozkládá malá vesnice San Baronto. Vesnička, stejně tak jako celý kraj Chianti, je proslulá výrobou kvalitního a chutného italského vína. Kromě rozsáhlých vinic se v okolí rozprostírá nádherná nedotčená krajina a kopce porostlé bujnou vegetací.

V San Barontu naleznete potřebný klid a odpočinek daleko od městského dopravního ruchu a smogu. V této jedinečné lokalitě si můžete vychutnávat pohodovou a ničím nerušenou relaxační dovolenou. Nevynechejte procházky po čerstvém vzduchu a vydejte se na pěší výlet po okolí. Celá tato oblast se pyšní bohatou historií, proto je zde stále co objevovat.

Nejvýznamnější památkou San Baronta je nádherný chrám, který v minulosti sloužil jako ženský klášter. San Baronto se proslavilo jako město kulinářských specialit, narodilo se zde dokonce několik světově známých kuchařů. Nedaleko San Baronta se nachází město Vinci, které je rodištěm všestranného umělce, vynálezce, malíře, sochaře a génia Leonarda da Vinciho. Ten se zde narodil v roce 1452 jako nemanželský syn notáře a venkovanky. Žil ve Vinci až do roku 1466, kdy se s otcem odstěhoval do Florencie.

San Baronto je skvělým místem, odkud se můžete vypravit za poznáním dalších zajímavých koutů Toskánska. Navštívit můžete například takové perly Itálie jako je Florencie, Pisa, Lucca, Siena či lázně Montecatini Terme. Celá tato oblast vybízí ke strávení příjemné a nezapomenutelné dovolené.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Poznávací zájezdy do USA a Kanady

To nejlepší ze východu USAPoznávací zájezdy po nejkrásnějších pamětihodnostech USA a Kanady, městech i národních parcích. CK Simon Tourist.

Zájezd do LIBANONU 2023

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA za starověkými Féničany, po stopách římského impéria, prvních křesťanských komunit, kalífů, křižáků a mamlúků. Poznejte historii Libanonu a jeho kulturní rozmanitost. Termín: září 2023

ZÁJEZDY ON-LINE 2023

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2023 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA