Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Legoli

Vesnice Legoli se nachází 50 km východně od nejvýznamnějšího italského přístavu Livorno. Legoli je malebná toskánská vesnice ležící ve svahu nad údolím řeky Era ve výšce 180 m n. m. Při svém pobytu zde se můžete rozhodnout pro relaxaci ve známém lázeňském místě Casciana, vzdáleném jen 10 km od vesnice Legoli.

Tipy na výlety
Legoli je obec ležící ve střední části Toskánska nedaleko půvabných italských měst Livorna, Ceciny a Pisy. Pokud si na své dovolené v Itálii vyšetříte čas a zajedete si tyto překrásná města prohlédnout, rozhodně nebudete litovat.

Třetí největší město Toskánska – Livorno je zároveň jeden z největších italských přístavů (2 části přístavu – Porto Vecchio a Porto Nuovo). Kosmopolitní město leží na skalnatém pobřeží při ústí řeky Arno. Město bylo založeno ve 12. století jako přístav a obyvateli se stali zejména rybáři. Ve 13. století bylo vybudováno opevnění města, které Livorno chránilo před útoky nepřátel a pirátů.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Krásy Jordánského království 2024

Krásy Jordánského království 2024Zážitkový okruh Jordánskem s českým průvodcem. Východ slunce ve Wadi Rum, tajemná Petra a další památky. Pobyt v luxusním hotelu u Mrtvého moře. Plavba po Rudém moři a mnohem více. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA