Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Fucécchio

Na severozápadě Toskánska se na vyvýšeném místě rozkládá město Fucécchio, které má přibližně 22 tisíc obyvatel. Je to malé a klidné městečko, ideální jako výchozí místo pro poznávání dalších zajímavých míst rozmanitého Toskánska. Je určeno především pro ty, kdož hledají na své dovolené odpočinek a relaxaci spojenou s aktivním poznáváním památek.

Turistům dnes poskytuje dostatečné a kvalitní zázemí pro strávení ničím nerušené dovolené. Místní restaurace a pizzerie lákají k ochutnávce italských specialit, k posezení u skleničky dobrého vína zase četné bary a vinárny. Milovníci nakupování ocení množství obchůdků a krámků se suvenýry.

Historie města se datuje až do 10. století, kdy zde sídlili Etruskové. Centrum města je plné cenných architektonických památek, jako je například místní knihovna, muzeum nebo archeologický ústav. Místem odpočinku a jakou si zelenou oázou ve městě se stal park Palazzo Corsini. Nedaleko za městem se tyčí hrad, jež v minulosti sloužil jako sídlo mocné toskánské rodiny. Jelikož se Fucécchio nalézá na půli cesty mezi Florencií a Pisou, neměli byste návštěvu těchto italských perel opomenout.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Poznávací zájezdy do USA a Kanady

To nejlepší ze východu USAPoznávací zájezdy po nejkrásnějších pamětihodnostech USA a Kanady, městech i národních parcích. CK Simon Tourist.

Zájezd do LIBANONU 2023

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA za starověkými Féničany, po stopách římského impéria, prvních křesťanských komunit, kalífů, křižáků a mamlúků. Poznejte historii Libanonu a jeho kulturní rozmanitost. Termín: září 2023

ZÁJEZDY ON-LINE 2023

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2023 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA