Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Vada

Vada je malé turistické letovisko nacházející se v italském regionu Toskánsko u pobřeží Tyrhénského moře. V okolí se rozprostírají husté borovicové lesy, které se táhnou téměř až k pláži. Pláž je úzká, tvořena hrubším tmavým pískem a má pozvolné svažování do moře, proto ji vyhledávaní rodiny s malými dětmi i nezkušení plavci. Na pláži máte možnost se věnovat plážovému volejbalu a nejrůznějším vodním sportům. Pro děti zde bylo vybudováno dětské hřiště a miniklub.

Vada není turistům zatím příliš známá, proto zde najdete klid a poloprázdné pláže i během hlavní turistické sezóny. Je tak ideální pro všechny, kdo si chtějí odpočinout od ruchu velkých měst a známých letovisek. Nabízí možnost užít si ničím nerušenou dovolenou a odpočinek na pláži. Pohodová atmosféra vás doslova pohltí a vy budete příjemně odpočatí. O večerní zábavu se zde stará jen diskotéka a pár barů, nabízející různé večerní programy. Asi 25 km odtud je vzdáleno město Livorno, 8 km prázdninové středisko Cecina a Marina di Bibbona.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA