Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Cinigiano

Cinigiano je malá toskánská vesnice, nacházející v údolí Ombrone. Rozprostírá se v nadmořské výšce 300 m na svazích pohoří Monte Amiata.

Vzhledem ke své vyvýšené poloze návštěvníkům nabízí panoramatické pohledy na okolní malebnou přírodu a rozlehlé vinice. V oblasti Cinigiana leží rovněž významná pěstitelská oblast červeného vína Montecucco DOC, které má u znalců vína velmi dobrou pověst.

Místní obyvatelé se také v hojné míře věnují folklóru, takže není nic neobvyklého, když se i ve všedních dnech, respektive po nocích, krajem nesou libé tóny hudby a zpěvu.

Cinigiano zároveň nabízí příležitost ke koupání v moři. Je zhruba necelých 40 km vzdálené od pobřeží Tyrhénského moře.

Kromě koupání v moři máte samozřejmě možnost vyrazit i do okolních historických měst, například středověkého Grosseta, nebo proslulé Sieny. Ať se již rozhodnete jet v Toskánsku kamkoliv, ideální je, pokud máte k dispozici vlastní, nebo vypůjčený osobní vůz.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

MEXIKO - velký okruh 2022

14 denní poznávací zájezd po největších krásách Mexika. Pobyt u Karibského moře s možností mnoha výletů a se službami all inclusive. CK SIMON TOURIST.

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska 2022

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem na Velký poznávací okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu - Izraele, Palestiny a Jordánska včetně výletu do Petry. Termín: říjen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA