Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Tavarnelle Val di Pesa

Ve vnitrozemí italského Toskánska se rozkládá středověká obec Tavarnelle Val di Pesa. Leží v nadmořské výšce 380 metrů, asi 35 km jižně od renesančního města Florencie a stejně tak daleko také od historického města Siena. V této středověké vesnici žije kolem 6 tisíc stálých obyvatel, kteří se živí především zemědělstvím, pěstováním a produkcí vína a také cestovním ruchem. Každé úterý se v Tavarnelle koná trh, kde si můžete zakoupit nejrůznější zboží a potraviny.

Původně zde stála románská vesnice, která nesla jméno po starověkých tavernách. Městečko dnes poskytuje turistům dostatečné zázemí a veškeré služby. V samotné Tavarnelle najdete mnoho historických památek a zajímavostí, které stojí za to vidět. Významnou stavbou je například krásný gotický kostel S. Lucia al Borghetto. Navíc leží v oblasti Chianti, která je doslova poseta selskými domky, kostely, kaplemi, honosnými vilami a farmami.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA