Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Vignale Riotorto

V severozápadní části Itálie se v Toskánsku rozkládá malá rekreační obec Vignale Riotorto. Je ze všech stran obklopena překrásnou a nedotčenou přírodou, která láká k procházkám a pěší turistice. Vignale je ideálním místem pro strávení klidné, pohodové a ničím nerušené dovolené.

Kromě širokých možností turistiky, si zde můžete užívat také koupání v moři. Stačí se jen vydat do 7 km vzdáleného Toremozza, kde najdete široké písečné pláže a teplé Jaderské moře. Pláže mají pozvolný vstup do moře, proto jsou vhodné pro rodiny s dětmi i pro méně zdatné plavce. Vyzkoušet rovněž můžete celou řadu vodních sportů, jako je například jízda na vodních lyžích, windsurfing nebo paragliding.

V okolí městečka se nachází spousta etruských středověkých památek, které jistě stojí za návštěvu. Pokud je vám k dispozici auto, můžete se vypravit do historické Volterry, Pisy, Sieny, Grosseta, Massa Marittima nebo letoviska Campiglia Marittima či Follónica. Nedaleko je také přístavní městečko Piombino, odkud pravidelně vyplouvají lodě na ostrov Elba. Za nákupy máte možnost se vydat i pěšky do 4 km vzdáleného Venturina.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Krásy Jordánského království 2024

Krásy Jordánského království 2024Zážitkový okruh Jordánskem s českým průvodcem. Východ slunce ve Wadi Rum, tajemná Petra a další památky. Pobyt v luxusním hotelu u Mrtvého moře. Plavba po Rudém moři a mnohem více. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA