Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

San Donato in Poggio

V nadmořské výšce 400 metrů byla ve středu Toskánska vystavěna hezká vesnička San Donato in Poggio. Přitažlivá je nejen bohatou historií, ale také příjemným klima. Její poloha umožňuje nádherné panoramatické výhledy na kopcovitou toskánskou krajinu. Jelikož je městečko situováno ve známé vinařské oblasti Chianti, obklopují ho ze všech stran rozlehlé vinice.

Milovníci historie se mohou kochat mnoha zajímavými a cennými stavbami, jako je například kostel Pietracupa nebo městská brána San Donato. Ze San Donata máte ideální možnost se vydat za poznáním dalších významných měst v oblasti. Nevynechejte návštěvu Florencie, která se stala jakousi kolébkou renesance nebo 40 km vzdálené Sieny. San Donato in Poggio svým návštěvníků nabízí vše, co si jen mohou přát – kulturu, umění, historii i nádhernou nedotčenou přírodu.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Poznávací zájezdy do USA a Kanady

To nejlepší ze východu USAPoznávací zájezdy po nejkrásnějších pamětihodnostech USA a Kanady, městech i národních parcích. CK Simon Tourist.

Zájezd do LIBANONU 2023

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA za starověkými Féničany, po stopách římského impéria, prvních křesťanských komunit, kalífů, křižáků a mamlúků. Poznejte historii Libanonu a jeho kulturní rozmanitost. Termín: září 2023

ZÁJEZDY ON-LINE 2023

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2023 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA