Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

San Donato in Poggio

V nadmořské výšce 400 metrů byla ve středu Toskánska vystavěna hezká vesnička San Donato in Poggio. Přitažlivá je nejen bohatou historií, ale také příjemným klima. Její poloha umožňuje nádherné panoramatické výhledy na kopcovitou toskánskou krajinu. Jelikož je městečko situováno ve známé vinařské oblasti Chianti, obklopují ho ze všech stran rozlehlé vinice.

Milovníci historie se mohou kochat mnoha zajímavými a cennými stavbami, jako je například kostel Pietracupa nebo městská brána San Donato. Ze San Donata máte ideální možnost se vydat za poznáním dalších významných měst v oblasti. Nevynechejte návštěvu Florencie, která se stala jakousi kolébkou renesance nebo 40 km vzdálené Sieny. San Donato in Poggio svým návštěvníků nabízí vše, co si jen mohou přát – kulturu, umění, historii i nádhernou nedotčenou přírodu.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

MEXIKO - velký okruh 2022

14 denní poznávací zájezd po největších krásách Mexika. Pobyt u Karibského moře s možností mnoha výletů a se službami all inclusive. CK SIMON TOURIST.

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska 2022

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem na Velký poznávací okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu - Izraele, Palestiny a Jordánska včetně výletu do Petry. Termín: říjen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA