Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Castelnuovo Val Cecina

Castelnuovo Val Cecina je půvabné malé středověké městečko, které se nachází se v nadmořské výšce 560 m v údolí Val di Cecina, na jihu provincie Pisa a navíc v nadmořské výšce 560 m.

Castelnuovo Val Cecina se stejně jako celé Toskánsko může pyšnit pohádkovou, mírně zvlněnou přírodou s rozsáhlými vinicemi a olivovými háji. Okolní krajina je rovněž bohatá na termální prameny.

Nabízí velké množství historických památek, dále osvěžení v průzračně čisté vodě Středozemního moře a možnost relaxace v zdejším přírodním parku Parco dell'Alta Maremma. Za hezkého počasí jsou odtud nádherné výhledy na Tyrhénské moře a na ostrov Elbu.

Castelnuovo Val Cecina má strategicky velmi výhodnou polohu pro výlety do okolních, rovněž velmi půvabných vesnic, jako je Micciano, Libbiano, Montegemoli, Serrazzano, Lustignano nebo San Dalmazio.

Hlavním centrem oblasti je nádherné historické město Volterra, které rovněž stojí alespoň za jednodenní návštěvu, stejně jako nedaleké San Gimignano, Siena nebo do hlavní město celého Toskánska - Florencie.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

MEXIKO - velký okruh 2022

14 denní poznávací zájezd po největších krásách Mexika. Pobyt u Karibského moře s možností mnoha výletů a se službami all inclusive. CK SIMON TOURIST.

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska 2022

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem na Velký poznávací okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu - Izraele, Palestiny a Jordánska včetně výletu do Petry. Termín: říjen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA