Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Pietrasanta

Pietrasanta leží v pěkné kopcovité krajině jihovýchodně od Carrary, mezi městy Massa a Viareggio, na severozápadě regionu Toskánska. Přímořská část města, která je vzdálena 4 km se nazývá Marina di Pietrasanta a má bohatou turistickou tradici, která sahá až na počátek 20. století.

Dnes je toto letovisko moderním turistickým střediskem, které může hostům poskytnout jak velmi dobrá ubytovací zařízení, tak mnoho obchodních, zábavních a sportovních služeb. Letovisko je charakteristické písečnou pláží a příhodnou polohou mezi mořem, blízkými horami a piniovými lesy.

Pietrasanta je známá zpracováním mramoru a dalšími řemeslnými dovednostmi a uměleckými aktivitami. Tato významná a historická obec se nachází na úpatí hory asi 6 km od moře. Svou polohou je ideálním výchozím bodem pro návštěvu blízkých měst. Např. je vzdálená asi 32 km severo-západně od Lucca a pouhých10 km severně od Viareggio.

Tipy na výlety
Valdicastello (10 km), Seravezza (12 km), Carrara (27 km), Lucca (31 km), Pisa (35 km), Firenze (100 km), Siena (160 km).

Návštěva Toskánska je samozřejmě možná v průběhu celého roku, ale nejhezčí bývá na jaře. Kraj můžete procestovat četnými, ale vždy zpožděnými vlaky, autem nebo na kole, bydlet můžete luxusně v kamenných statcích nebo spartánsky v kempech, ale vždy vás budou doprovázet jeho přírodní krásy. Toskánsko vám bude připomínat na každém kroku, kde se zrodilo jedno z největších evropských kulturních bohatství.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Krásy Jordánského království 2024

Krásy Jordánského království 2024Zážitkový okruh Jordánskem s českým průvodcem. Východ slunce ve Wadi Rum, tajemná Petra a další památky. Pobyt v luxusním hotelu u Mrtvého moře. Plavba po Rudém moři a mnohem více. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA