Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Pomarance

Pomarance je zajímavá historická vesnice, nacházející se na západě Toskánska. Vesnice Pomarance je vzdálena 45 km od Ligurského moře, a kromě výletů k jeho průzračným vodám tato italská vesnice nabízí příjemně klidnou atmosféru a historické památky, jež můžete prozkoumávat na vaší dovolené v Itálii.

Pomarance leží v překrásném pohoří Colline Metallifere v nadmořské výšce 370 m. Původ vesnice Pomarance se datuje od 11. století, kdy zde byl postaven hrad jako součást opatství a města Volterra. Historické skvosty, jež by neměly být při pobytu v italském Pomarance opomenuty, jsou románský kostel Giovanniho Battisty, kde jsou uchovány fresky od Aldemolla a jiných vynikajících umělců.

Pomarance leží v krásné kopcovité krajině centrálního Toskánska, blízko historického města Voltera (20 km) s památkami z dob Etrusků a středověkého městečka San Gimignano (50 km).

Tipy na výlet
Nedaleko od vesnice Pomarance naleznete Lardetelli. Tam se v Museo Geoterrmico proměňuje přírodní vedro z půdy v energii.

Pokud budete chtít vyrazit na celodenní výlet, na který budete ještě dlouho vzpomínat, zajeďte do 73 km vzdáleného italského města Siena. Siena je nádherné italské město, jež si dokázalo zachovat kolorit útulného náhorního městečka, ačkoliv je již poměrně hustě osídleno.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Krásy Jordánského království 2024

Krásy Jordánského království 2024Zážitkový okruh Jordánskem s českým průvodcem. Východ slunce ve Wadi Rum, tajemná Petra a další památky. Pobyt v luxusním hotelu u Mrtvého moře. Plavba po Rudém moři a mnohem více. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA